Motopaczka

Moto Styl

Styl

Styl ale także i bezpieczeństwo na motocyklu są ważne dla każdego motocyklisty. Można zadbać o jedno i drugie. Znajdziesz tutaj informację na temat wyposażenia motocykla, ubioru jak i gadżetów charakteryzujących dany rodzaj motocykla.

W pierwszej kolejności należy pomyśleć o odpowiednie wyposażenie ochronne, takie jak kask, kurtka z ochraniaczami, rękawice, buty zabezpieczające kostki, a także ochraniacze na kolana i łokcie.

Adventure

Przygoda na motocyklu turystycznym to wspaniałe doświadczenie. Zapewniają one niezwykłą wygodę oraz umożliwiają przewożenie bagażu. Można wybrać się na nich w daleką podróż i odkrywać nowe miejsca, krajobrazy i kulturę. W tym miejscu dowiesz się wiele o turystyce motocyklowej.

Naked

…agresywny styl i charakter. Bez owiewek i osłon, wszystko co najpiękniejsze w motocyklu wyeksponowane jest na pierwszy plan.   

Sport

Prędkość, moc i lekkość konstrukcji to właśnie motocykl sportowy. Kształtowanie przepływu powietrza poprzez owiewki, spojlery pomaga w szybkiej i stabilnej jeździe na torze.   

Classic

Motocykl, który swoim wyglądem nawiązuje do stylistyki i technologii sprzed kilku lub kilkudziesięciu lat. Charakteryzują się dużą dbałością o szczegóły i estetykę. 

Chopper

Motocykle typu Chopper  to już wyższa szkoła jazdy. Masa, moc i prestiż to domeny tych motocykli. Często modyfikowane przez swoich właścicieli, dają im indywidualność i niepowtarzalny styl.

Enduro

Kamienie, drzewa, strumienie, strome wzniesienia i wyboje a także piasek, błoto i śnieg, jednym słowem trudny teren. Przeszkody tego typu dla motocykla enduro to pestka.