SCHUBERTH

 

OCHRONA GŁOWY MADE IN GERMANY

SCHUBERTH zajmuję się tym ponad 70 lat. Już od lat 40tych produkujemy kaski ochronne o różnym zastosowaniu. Od 1954 roku, motocykliści mogą użytkować kaski marki SCHUBERTH. Był to początek historii pełnej sukcesów, która trwa aż do dnia dzisiejszego. Od momentu powstania firmy, wyprodukowaliśmy i sprzedaliśmy niezliczoną liczbę kasków motocyklowych. Równie niezliczona jest ilość zadowolonych klientów, którzy poświadczą o jakości marki SCHUBERTH.

Dziś SCHUBERTH projektuje i produkuje w mieście Magdeburg. W portfolio firmy znajdują się robocze kaski ochronne, kaski dla policjantów i straży pożarnej, Formuły 1 oraz motocyklistów. Renomowani kierowcy Formuły 1 polegają na produktach marki SCHUBERTH, tak samo jak wielu innych profesjonalistów dbających o ochronę głowy. Jesteśmy z tego dumni.

"PORTFOLIO OCHRONNE KASKI ROBOCZE, POLICYJNE, STRAŻY POŻARNEJ, FORMUŁY 1, WOJSKOWE ORAZ MOTOCYKLOWE."

 

DOSKONAŁE OSIĄGI Z DOSKONAŁĄ DRUŻYNĄ.

W Magdeburskiej fabryce zatrudnionych jest ponad 400 osób. Nasi inżynierowie nieustannie wynajdują nowe rozwiązania, badając produkty marki SCHUBERTH w tunelu aerodynamicznym. Dopracowane do perfekcji kaski testowane są na platformach klimatycznych oraz w laboratorium akustycznym, dzięki czemu są doskonałe w najdrobniejszym szczególe.

"KAŻDY KASK MOTOCYKLOWY ZOSTAŁ WYPRODUKOWANY RĘCZNĄ PRACĄ – OD PIERWSZEGO DO OSTATNIEGO ETAPU."

 

REGIONALNIE Z MIĘDZYNARODOWYM PODEJŚCIEM.

Kaski SCHUBERTH są eksportowane do 55 krajów. Od 2010 roku Ameryka Północna obsługiwana jest przez spółkę zależną, mieszczącą się w Stanach Zjednoczonych. Spółki te znajdują się również na terenie Włoch i Tajlandii. Kontynuujemy podbijanie nowych rynków i rozwój na arenie międzynarodowej. W przyszłości pragniemy rozwoju naszego udziału w rynku oraz właściwego dostosowania firmy.

DOŚWIADCZENIE Z SILNYMI PARTNERAMI

Silni ambasadorowie marki jak Nico Rosberg, Nico Hülkenberg czy też Felipe Masa, jak również nasze wysokie standardy połączone z niemiecką produkcją są kluczem do dalszych sukcesów. Pasja pracowników, miłość do detali oraz wysokie wymagania naszych klientów inspirują nas na nowo każdego dnia, by dawać Tobie to co najlepsze!

Cena

Etykiety

Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: